PIĘKNA PANNA MŁODA

Wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych klientek , dla których piękno, elegancja i klasa, są równie ważne jak dla Nas. Stworzyliśmy Pakiety Ślubne dla przyszłych Pann Młodych.  Każda z nas chce wyglądać nieskazitelnie i olśniewająco w dniu swojego ślubu.   

Oferujemy kompleksową stylizację Panny Młodej, dzięki czemu poczujesz się naprawdę wyjątkowa w Tym ważnym dniu 

Gwarantujemy, że jestes w najlepszych rękach:

  • Profesjonalnej wizażystki/stylistki, która umiejętnie podkreśli wszystkie atuty. W makijażu ceni sobie najbardziej naturalność i prostotę. Jej celem jest podkreślenie w Kobiecie jej naturalnego Piękna!
  • Profesjonalnej stylistki paznokci, która 𝚙𝚘𝚝𝚛𝚊𝚏𝚒 zadowolić najbardziej wymagające gusta klientek i sprostać ich oczekiwaniom.
  • Kosmetolog, która zadba o Twoje ciało, usunie miejscową otyłość, wysmukli uda, ujędrni brzuch, ramiona, tak, abyś czuła się komfortowo i pięknie, Twoja twarz była nieskazitelnie czysta. 
  • Ślubnego trenera personalnego, który w pięknych, nowych wnętrzach zaprzyjaźnionego klubu sportowego zadba, aby Twoje ciało było przygotowane na nowy etap w Twoim życiu!

Nasz zespół profesjonalistów i pasjonatów piękna, zdrowia i urody przygotuje Cię, abyś w Tym dniu była i czuła się olśniewająco.

CENNIK