GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 08:00 - 14:00

510 703 035

Kolejowa 89/1 , 62-064 Plewiska
KONTAKT

ZADZWOŃ TERAZ I ZAREZERWUJ WIZYTĘ

NITKOWANIE
CENNIK
  • Brwi 40zl
  • Wąski 35zl
  • Broda 35zl
  • Policzki 55zl
  • Cała twarz 100zl

 

Twoja skóra jest wrażliwa? Nad ustami powracają niechciane włoski? Chcesz, aby Twoje brwi miały idealny kształt? Chcesz pozbyć się meszku na policzkach, który uwydatnia się po nałożeniu pudru? Szukasz trwałego efektu?
Nitkowanie! Metoda od lat praktykowana w Indiach, Chinach i krajach arabskich teraz w Polsce. Zdecyduj się na ten niezwykle skuteczny i trwały sposób depilacji delikatnych okolic twarzy. Będziesz zachwycona efektami. Odpowiednio spleciona bawełniana nić usuwa nawet bardzo cienkie, krótkie, a nawet niedostrzegalne gołym okiem włosy usuwając je wraz z cebulkami.
Efekt gładkiej i idealnej skóry utrzyma się nawet do 4 tygodni. Możesz w ten sposób usuwać niechciane włoski na brodzie i nad okolicą ust, czy też meszek na policzkach.
Zabieg jest szybki i stosunkowo bezbolesny. Podczas nitkowania nie stosujemy żadnych środków chemicznych, dzięki czemu unikasz ryzyka reakcji alergicznej. W przeciwieństwie do innych sposobów depilacji, nitkowanie nie powoduje żadnych zaczerwienień i przykrego wrastania włosków. Metoda ta może być przeznaczona dla wszystkich typów skóry. Jej ogromną zaletą jest to, że możesz z niej skorzystać bez obaw nawet na krótki czas przed ważnym dla Ciebie wydarzeniem.

PROMOCJA

LATO 2020!
ZABIEGI NA CIAŁO
-40%
( 10 wybranych zabiegòw)
510 703 035

CENNIK